1-Fase Rail Hanglamp Cilinder GU10






Deze railverlichting hanglamp, verkrijgbaar in diverse eigentijdse kleuren, is uitgerust met een 1-fase rail adapter die je kunt bevestigen in onze 1-fase rail. De rail hanglamp kan bijvoorbeeld worden gebruikt boven een bar of een eettafel. Afhankelijk van de gekozen kleur is de kabel uitgevoerd in zwart textiel of helder kunststof en de adapter is zilvergrijs, wit of zwart. Kijk voor de specificaties in het kleurenschema hieronder.
De koker heeft een diameter van 6,7 cm en een hoogte van 30 cm. De 150 cm lange kabel kan op de gewenste lengte worden gemaakt. Het armatuur heeft een GU10 fitting waarin een GU10 led lamp past. De railverlichting is ook geschikt voor een smart led GU10.
Bestel de ledlamp apart mee
- Voor deze railverlichting heb je een GU10 ledlamp nodig
- Optioneel maak je de spot slim met een smart led GU10
- Bijpassende artikelen zoals ledlampen en rails vind je op deze pagina
Kleurenschema
Kleur koker | Kleur kabel | Kleur adapter | ||
Zilvergrijs | Helder | Zilvergrijs | ||
Wit | Helder | Wit | ||
Zwart | Zwart | Zwart |
Technische informatie
Koker: Ø=6,7cm H=30cm
Kabel: L=150cm (inkortbaar)
Materiaal: aluminium/staal
Kleur: wit, zwart of zilvergrijs
Fitting: GU10
Lichtbron: 1x GU10 led
Vermogen: 1x 50W maximaal
Dimbaar: afhankelijk van type lichtbron
Montage: plafond, op 1-fase rail
Beschermingsklasse: II
Toepassing: binnenshuis
Spanning: 230V
Productgewicht: 0,62 kg
Fabrieksgarantie: 5 jaar
Vraag advies
- Neem contact met ons op als je vragen hebt of advies wilt
- Lees alles over railverlichting en ontdek het complete assortiment
Productspecificaties
- Artikelnummer
- 23.L.143.960
Reviews
- Gepost door: Huub op 9 Januari 2023Prachtige hanglamp voor onze railverlichting. Twee hangen er boven de eettafel. De HUE lampjes van Philips passen en werken er ook goed in zoals gehoopt.
- Gepost door: Annette92 op 24 Juli 2020Ik vind het een mooie moderne lamp.
- Gepost door: S. Lantinga op 1 Maart 2019Ik vind de hanglampen erg mooi staan boven de eettafel. Ik heb de lengte van het snoer iets korter laten maken omdat we een laag plafond hebben.